Новини

Шановні спілчани!

Щодо підвищення соціальних гарантій освітян столиці та про оплату праці педагогічних працівників під час карантину читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

Щодо встановлення педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивних класах (групах), підвищених розмірів посадових окладів читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Про підвищення оплати праці педагогічних працівників читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

Зміни у пенсійному забезпеченні громадян з 1 січня 2018 року на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Ухвалено рішення про перенесення робочих днів у 2018 році. Детальніше на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Щодо атестації педагогічних працівників з умовою читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Про правові аспекти діяльності первинних профспілкових організацій можна ознайомитися на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Щодо щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день при неповному робочому дні, можна ознайомитися на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Про особливості заповнення та видачі трудових книжок працівників читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Сильна первинка — дієва профспілка

29 листопада 2017 року в залі Київського міського Будинку вчителя відбувся урочистий захід, присвячений підбиттю підсумків Року первинної профспілкової організації, оголошеного ФПУ. Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вшанувала кращих із кращих «первинок», яких відзначили Подяками КМОППОіНУ та грошовою винагородою.

Серед кращих профспілкових організацій установ освіти району визнана первинна профспілкова організація ДНЗ №518, голова профкому Заблоцька Любов Михайлівна.

Районна рада Профспілки працівників освіти щиро вітає профспілкову організацію ДНЗ №518 і бажає   продовжувати активну роботу по соціальному захисту своїх спілчан.

З повагою
Президія РОП


Новини

СТАРТ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ  

29 листопада 2017 року було дано старт пілотному проекту Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та ПрАт «Metlife» щодо медичного страхування членів районних Товариств молодих педагогів та профспілкових активістів.

В конференц – залі Будинку вчителя голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь вручив 100 сертифікатів на отримання медичних полісів.

10 педагогічних працівників установ району також були удостоєні такої честі.

Бажаємо всім міцного здоров’я, особистого щастя і здійснення всіх задуманих проектів.

З повагою
Президія РОП


Новини

Щодо показників освітньої субвенції для м.Києва на 2018 рік читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Про особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

Про мирну акцію протесту освітян м.Києва 01.11.17 року та про зустріч профспілкового активу м.Києва з мером столиці читайте за цим посиланням.

З повагою
Президія РОП


Новини

Виїзний семінар профспілкового активу району

Відповідно до плану роботи президії районної  ради Профспілки працівників освіти, в жовтні місяці був проведений виїзний семінар профспілкового активу району.


Інформація


Новини

Шановні спілчани!

Про розподіл педагогічного навантаження у загальноосвітньому навчальному закладі читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України: в рубриці «Популярні новини».

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

У Комітеті Верховної Ради України розглядається проект Закону України «Про освіту». 

Про важливі норми законопроекту озвучив голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

Читайте на сайті : profspilka.kiev.ua

З повагою
Президія РОП


Новини 

Про нараду освітян щодо норм законопроекту «Про освіту» читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України : profspilka.kiev.ua

З повагою
Президія РОП


Новини 

Шановні спілчани!

Про сертифікацію педагогічних працівників за законопроектом «Про освіту» читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України : profspilka.kiev.ua

З повагою
Президія РОП


Новини 

Шановні спілчани!

Про звернення ЦК Профспілки до профільного комітету щодо законопроекту «Про освіту» читайте на сайті ЦК Профспілки : profspilka.osv@gmail.com

З повагою
Президія РОП


Новини 

Про надання щорічної відпустки педагогічних працівників у перший рік роботи читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України : profspilka.kiev.ua

З повагою
Президія РОП


Новини

20 квітня в Будинку учителя відкрилась виставка творчих робіт працівників установ освіти м.Києва.

Освітяни Подолу прийняли найактивнішу участь в міському творчому конкурсі

«Квітучі барви таланту!»

Особливо вразили  своїми творчими роботами   в номінації  декоративно-прикладне мистецтво вихователь методист ШДС С. Русової Приходько Надія Петрівна колекцією малюнків на пір»ї, керівник гуртка БДТ Єлесеєва Ірина Геннадіївна авторськими ляльками, живописними вишитими картинами- вихователі ДНЗ№163 Колісник Тетяна Григорівна та Каліська Ірина Володимирівна. А вишиті українські рушники та плетіння бісером заворожили відвідувачів виставки роботи педагога СЗШ№45 Москаленко Валентини Павлівни.

В номінації образотворче мистецтво відмічені роботи  виховательки  ДНЗ№98 Ткаченко Лариси Борисівни та керівника гуртка БДТ Кардавої Нани Анзорівни .

Лауретами в номінації фотомистецтво  стала найкраща фотовиставка вихователька школи – інтернат№19 Сергеєвої  Тетяни Віталіївни

та педагога — організатора СШ№3 Хоменко Анатолій Петрович.

Всі учасники міського конкурсу нагороджені дипломами та грошовими преміями. Щиро вітаємо наших спілчан.Подальших Вам творчих успіхів  і велика вдячність за Вашу творчість !

 

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

10 квітня 2017 року профспілка провела пікетування офісу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Учасники акції вимагали скасування рішення НКРЕКП щодо підвищення плати за газ для населення та промисловості.

Детальнішу інформацію  можна отримати на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Інформація


Новини

Шановні спілчани!

28 лютого 2017 року відбулось засідання ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Основною темою стало питання реалізації основних напрямів діяльності Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за період з квітня 2016 року  до березня 2017 року.

Окрім цього, під час засідання Ради було підписано міську галузеву угоду між Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  та Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки.

Детальніше

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

У  листопаді 2017 року виповнюється 200 років з дня створення першої профспілкової організації в Україні.

Федерація  профспілок України оголосила 2017-й рік Роком первинної профспілкової організації.

З нагоди 200-річчя з дня створення першої профспілкової організації президія районної організації профспілки працівників освіти  просить прийняти участь в конкурсі творчих робіт на тему: «Історія моєї первинки», оголошеного Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

У конкурсі беруть участь роботи, у яких буде висвітлено діяльність первинної профспілкової організації закладу з часу створення до сьогодення. Обсяг роботи  — до 3-х сторінок. Роботи подаються до 1 листопада 2017 року. Матеріали, подані на  конкурс, мають бути представлені державною мовою. Тексти, фото та ілюстрації надсилаються до редакції КМОППОіНУ на електронну пошту info@profspilka.kiev.ua

Шановні голови профспілкових організацій!

Чекаємо на Ваші роботи.

Переглянути «План заходів Подільської районної організації Профспілки працівників освіти з проведення Року первинної профспілкової організації«.

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

Київська міська рада підвищила заробітні плати працівникам дошкільних та позашкільних закладів столиці.

9 лютого 2017 року Київська міська рада прийняла рішення про внесення змін в бюджет м. Києва щодо виділення 175 млн. гривень на підвищення заробітної плати працівникам закладів освіти, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, зокрема дошкільних, позашкільних навчальних закладів з 01.01.2017р.

Це стало можливим завдяки конструктивній співпраці Київської міської організації Профспілки працівників освіти з Київською міською владою.

Детальніше

З повагою
Президія РОП


Новини

Конкурс  творчих робіт «Формула успіху молодого вчителя»

Конкурс  творчих робіт «Формула успіху молодого вчителя», ініційований Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України завершився.

Достойну роботу на конкурс  представила вихователь групи подовженого дня ЗНЗ №93 Валентина Дроздюк.

Щиро вітаємо учасницю конкурсу і сподіваємось на подальшу активну участь в конкурсах молодих педагогів району.

Детальніше

З повагою
Президія РОП


Інформація


Інформація


Новини

Шановні спілчани!

Про особливості роботи  працівників за сумісництвом, суміщенням, розширеною зоною обслуговування в закладах освіти читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Прожитковий мінімум на 2017 рік.

Із 1 січня 2017 року прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць складає 1544 гривні;

З  1 травня 2017 року -1624 гривні;

З 1 грудня 2017 року – 1700 гривень.

Про це йдеться в Законі України «Про державний бюджет України на 2017 рік».

Прожитковий мінімум встановлюється Законом «Про Державний бюджет на 2017 рік»  за поданням Мінфіну України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Таблиця

посадових окладів ( тарифних ставок) працівників бюджетної сфери,

оплата праці яких здійснюється за Єдиною тарифною сіткою з 01.01. 2017р.

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

Про підвищення оплати праці освітян з січня 2017 року читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти.

З повагою
Президія РОП


Новини

Шановні спілчани!

Про оплату праці за звання «Старший учитель» при викладанні декількох предметів читайте на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини 

30 листопада 2016 року відбулася Рада Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України «Тактика дій  Профспілки з соціально-економічного захисту освітян».

Детально читайте ТУТ

З повагою
Президія РОП


Шановні спілчани!

23 листопада 2016 року прийнята постанова Кабінету Міністрів України №840 «Деякі питання оплати праці працівників установ,закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Кабінет Міністрів України постановив:


Шановні спілчани!

16 листопада 2016 року відбулися парламентські слухання на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки України«.

Детальніше на сайті Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З повагою
Президія РОП


Новини

Конкурс «Формула успіху молодого вчителя»

uvaga-konkurs

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України оголошує конкурс творчих робіт на тему «Формула успіху молодого вчителя».

Детальніше натисніть тут


СКАСОВАНО ЗАБОРОНУ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ДОПЛАТ ЗА ВИКОНАННЯ ОБОВ’ЯЗКІВ ТИМЧАСОВО ВІДСУТНІХ ПРАЦІВНИКІВ.

11 жовтня 2016 року прийнята постанова Кабінету Міністрів України №710 «Про ефективне використання державних коштів».

Таким чином, з 20 жовтня 2016 року (дня опублікування постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання бюджетних коштів» від 11.10.2016 №710 в газеті «Урядовий кур»єр»), постанова Кабінету Міністрів України № 65 від 01.03.2014 втратила свою силу.

Заборона на встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника не діє.

З повагою
Президія РОП


Новини

В жовтні 2016 року профспілковий актив району відвідав перлину Буковини — Чернівці. Це красиве й колоритне місто, просякнуте особливою атмосферою Буковини.

chernivtsi-1


Профспілка інформує

ІНФОРМАЦІЯ
про підсумки оздоровлення дітей працівників освіти району влітку 2016 року

Оздоровлення і відпочинок дітей освіти вважається одним з важливих напрямків роботи Подільської районної організації Профспілки працівників освіти.

В своїй роботі по оздоровленню дітей працівників установ та закладів освіти влітку 2016 року районна організація Профспілки працівників освіти і науки України керувалася  постановою президії Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України від 19.05.2016 року та Угодою  між управлінням освіти виконавчого органу Подільської державної адміністрації та Подільською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України.

З метою належної підготовки та проведення повноцінного відпочинку і ефективного оздоровлення дітей працівників освіти  району, президія РОП провела нараду голів профкомів установ та закладів освіти з питань організації та якісного проведення оздоровлення дітей працівників.

Кожному колективу було доведена інформація про оздоровчі табори, вартість путівок, вартість батьківської оплати, кількість днів кожної табірної зміни.

Всі голови профспілкових комітетів були ознайомлені з Положенням про оздоровлення дітей в оздоровчих таборах. 

Розроблені методичні рекомендації  для батьків,які відправляли дітей на відпочинок  до оздоровчих таборів.

Влітку 2016 року діти освітян мали  можливість відпочити  в оздоровчих закладах:

 «Карпатські зорі» (Івано-Франківська обл.)

«Верховина» ( Івано — Франківська обл.)

— Дитячий оздоровчий центр „Сонячний берег” (Одеська обл.)

«Зміна» (Київська обл..)

Для виконання зобов”язань з оздоровлення дітей та підлітків, президія районної ради Профспілки виділила  профспілкові кошти  на часткову оплату кожної путівки (5%) з метою її здешевлення, 70% від повної вартості путівки оплата з боку місцевого бюджету,5%-за рахунок профспілкового бюджету Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, 20% — батьківська плата.

З бюджету районної ради Профспілки  на оздоровлення дітей працівників установ та закладів освіти  було виділено  34297,00гривень .

Головним бухгалтером РОП вчасно та у належному вигляді надавались відповідні документи, списки дітей до КМОППОіНУ, та своєчасно перераховувалась до оздоровчих таборів батьківська плата. Кожну зміну дітей супроводжували  на вокзалі працівники апарату районної ради Профспілки.

Всього влітку 2016 року було  оздоровлено 96 дітей, з них :

-ДОЦ „Сонячний берег” смт. Сергіївна Одеської обл. —  43дитини;

— дитячий заклад санаторного типу  лікувально-оздоровчий комплекс «»Карпатські зорі», Івано-Франківської області — 32 дитини;

«Верховина» Івано-Франківської обл.-12 дітей»;

«Зміна» Київської області — 9 дітей.

Приділялась увага організації оздоровлення й відпочинку дітей незахищених категорій населення. Серед яких:  діти з багатодітних та малозабезпечених  сімей, діти, які стоять на диспансерному обліку.  

Також особливу увагу було звернуто на талановитих та обдарованих дітей. Безкоштовно оздоровлено 8  дітей з багатодітних сімей .

Президія РОП провела відповідну роботу по підбору та направленню в оздоровчі табори вихователів.

Від районної організації Профспілки працівників освіти    було направлено 5 педагогів  для роботи з дітьми:  ВССШ№27 —  Барановська Тамара Володимирівна, СШ№2 – Караваєва Ольга Іванівна, Сидорчук Анна Володимирівна,БДТ – Демчук Олена Петрівна.

Президія районної ради Профспілки висловлює велику вдячність всім,хто прийняв участь в організації та проведенні оздоровлення дітей працівників галузі.

З повагою
Президія РОП


Новини

16 червня 2016 року відбулося засідання Ради Київської Міськпрофради.

засідання Ради Київської Міськпрофради 2

Було розглянуте питання «Про дії міськпрофради та її членських організацій по посиленню соціального захисту  членів профспілки у зв’язку з підвищенням тарифів на оплату комунальних послуг».

Ця піднята проблема викликала активну дискусію .

У своєму виступі голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Яцунь О.М. заявив про економічно не обгрунтоване підвищення тарифів на оплату комунальних послуг для населення. На фоні такої ситуації, наголосив Яцунь О.М., необхідно підвищити заробітну плату та стипендії.

засідання Ради Київської Міськпрофради

Заслухавши виступи, члени Ради прийняли основні такі  вимоги:

— при масштабному зростанні цін і тарифів на комунальні послуги та відсутності дієвого соціального захисту населення, негайно переглянути встановлені урядом ціни на природний газ для населення, забезпечивши визначення їх на економічно обґрунтованому рівні;

Федерації Профспілок України розпочати роботу щодо проведення Всеукраїнської акції протесту, у зв’язку з підвищенням  тарифів на оплату комунальних послуг.

У роботі Ради прийняла участь і голова Подільської районної організації Профспілки працівників освіти Ткач Г.В.

З повагою
Президія РОП


Новини

Відповідно до плану роботи Подільської районної ради Профспілки працівників освіти профспілковий актив району познайомився з Полтавщиною — центром національної самобутності.

Полтавщина

Ми дізнались, що полтавська земля подарувала світові багато знаменитих людей: Григорія Сковороду, Миколу Гоголя, Івана Котляревського, Платона Майбороду, Остапа Вишню, Раїсу Кириченко .

Відвідавши Полтаву, Миргород, Гоголеве, Великі Сорочинці, Диканьку, ми відчули народний полтавський колорит, який яскраво змальований у творах Миколи Гоголя, у музиці Платона Майбороди, у піснях Раїси Кириченко.

Відвідали  Спасо – Преображенський Мгарський монастир – один із  найшанованіших монастирів України, який  розташований поблизу міста Лубни, Свято – Троїцьку церкву  у Великих Сорочинцях, Успенський собор на Івановій горі в Полтаві, Миколаївську церкву в Диканьці, селище, яке належало роду Кочубеїв — вихідців із козацької верхівки,одній із шляхетних родин України.

Познайомились з курортним об’єднанням «Миргород», з цілющою  миргородською мінеральною водою.

Все  побачене  і почуте від талановитого екскурсовода,  викликало  багато позитивних емоцій надзвичайних вражень у спілчан.


Профспілка інформує

Шановні спілчани!

Розяснення  з питань надання соціальної відпустки працівникам, які мають дітей, читайте в інформаційному віснику Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за 4 квітня(191) 2016 року.

З повагою
Президія РОП


Увага! Депозит «ВИГІДНИЙ ПОЧИН»

КРЕДИТНА СПІЛКА «Профспілкова скарбниця» з 01 червня 2016 року залучає кошти від членів кредитної спілки, які розміщують внесок (вклад) в установі вперше  за підвищеною процентною ставкою: під 18 % річних строком на 1 місяць, виплата відсотків в кінці дії договору, мінімальна сума вкладу  1 500 гривень, максимальна сума вкладу  50 000 гривень.

За детальною інформацією звертатись:
вул. Богдана Хмельницького, 16-22, тел.: 279-20-73, 278-08-83, 278-08-21.


Новини

В Міжнародний день захисту дітей Профспілка працівників столичної освіти направила дітей працівників галузі на оздоровлення до оздоровчих таборів: «Сонячний берег», «Карпатські зорі», «Верховина».
Всього відправили на відпочинок в першу зміну більше 200 дітей, 20 із них — діти працівників установ і закладів освіти Подільського району. Це, в основному, дітки із багатодітних сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані, відмінники навчання, переможці конкурсів, фестивалів, олімпіад.1464853735_3 Так побажаємо ж  всім дітям гарного літнього  відпочинку,позитивних вражень і емоцій!

З повагою
президія РОП


Новини

ДИТЯЧЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ 2016 РОКУdeti2

Відповідно до проведених конкурсних торгів влітку 2016 року планується оздоровлення дітей освітян Києва в Одеській області (ТОВ курортне об’єднання «Сонячний берег»), в Івано — Франківській області (ДЗСТ ЛОТ «Карпатські зорі») та (ДЗСТ ЛОК «Верховина») на 21 календарний день.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ 

Пам’ятка для батьків, діти яких від’їжджають на відпочинок до дитячих оздоровчих закладів

З повагою
президія РОП


Новини

Наказ Міністерства освіти і науки України «Про деякі питання формування штатних нормативів» від 13. 04.2016 №433 скасовано.

Міністр освіти і науки України Гриневич Лілія Михайлівна підписала наказ від 05.05.2016 №484 «Про скасування наказу від 13.04.2016 №433» МОН України, що передбачав скорочення не педагогічних працівників установ та закладів освіти на 10%. Відповідний наказ оприлюднений на сайті відомства.

З повагою
Президія РОП


Профспілка  інформує

З 1 травня 2016 року бюджетникам, серед яких освітяни, підвищується заробітна плата.

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 06.04.2016 рорку №288 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій галузей бюджетної сфери…»,  згідно з якою з 1 травня 2016 року підвищуються розміри посадових окладів та ставок заробітної плати працівників бюджетних установ, зокрема галузі освіти, які визначені, виходячи з розміру посадового окладу працівників першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки 1185 гривень, крім працівників, чиї посади віднесено до 1-3 тарифних розрядів.

Таким чином, ставки заробітної плати вчителів, вихователів, залежно від кваліфікаційної категорії за 9, 10, 11 та 12 тарифними розрядами становитимуть 2050 гривень, 2157 гривень, 2334 гривень, 2512 гривень відповідно.

З повагою
Президія РОП


Новини


Новини

5 квітня відбувся фестиваль народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту!»

Організаторами  виступили Київський міський будинок учителя, Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України та Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Освітяни Подолу приймають активну участь у фестивалі  народної творчості .

Квітучі барви таланту2 Квітучі барви таланту1

У номінації «хоровий жанр» достойно виступив ансамбль «Горлиця» СЗШ№93.

У номінації   «естрадний жанр » — хореографічний, вокальний дует «Гармонія» будинку дитячої творчості «Вітряні гори».

Учасники фестивалю стали лауреатами. Отримали грамоти  та грошові винагороди від Київської міської організації Профспілки працівників освіти та від районної ради Профспілки працівників освіти.

Ми вітаємо учасників міського фестивалю народної творчості »Квітучі барви таланту!»

З повагою президія РОП

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ТА ГАРНИХ ФОТО!


Оголошення

                                                                              У В А Г А !

      Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки Украіни оголошує конкурс на кращу розробку профспілкового уроку на тему: «Трудові права неповнолітніх», який буде проведено з 18 квітня по 23 квітня 2016 року.

        Матеріали надіслати на електронну адресу: org@profspilka.Kiev.ua до 01 квітня 2016 року.

З повагою президія РОП


Оголошення

Шановні спілчани!

     До Подільської РОП надходить багато телефонних дзвінків з приводу роз’яснення щодо віку працівника для виходу на пенсію за вислугу років.

      Київська міська організація Профспілки розмістила дану інформацію в інформаційному віснику «Єдність» №1 (188) за 01 січня 2016 року.

З повагою президія РОП

Звітність

02 березня 2016 року відбулось засідання районної ради Профспілки працівників освіти,на якому було заслухано:

1. Звіт  президії про роботу районної  ради Профспілки за 2015 рік.
(Із звітною доповіддю виступила голова районної ради Профспілки працівників освіти Ткач Г.В.)
2.Звіт ревізійної комісії районної організації Профспілки працівників освіти за 2015 рік. (Доповіла Голова ревізійної комісії Лобода Л.В.,голова профкому СШ№17.)
3.Рада районної організації Профспілки затвердила кошторис (консолідуючий) на 2016 рік.

Звіт про роботу Подільської районної у м. Києві організації профспілки працівників освіти і науки України за 2015 рік