Конкурс «Вчитель року 2018»


І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року–2018» у номінації «Фізика».

З метою виявлення, узагальнення і поширення досвіду роботи кращих педагогічних працівників, стимулювання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності 24 листопада 2017 року на базі Спеціалізованої школи №2 ім. Д. Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу проведено І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року–2018» у номінації «Фізика».

Учителі, які претендували на почесне звання «Учитель року — 2018» розповідали про свою роботу, ділились своїми роздумами про те, яким має бути справжній вчитель та як виховати людину. Розповідали про творчі і професійні досягнення. 

Було проведено конкурсні уроки в 9 класі «Дисперсія світла» (Давиденко Олена Олександрівна СЗШ № 45) та «Лінзи. Побудова зображень у лінзах» (Максимчук Мілана Вікторівна ЗНЗ № 118 «Всевіт»).

Голова журі, Володимир Сіпій.

ПРОТОКОЛ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО


 

Конкурс «Вчитель року 2017»


6-7 грудня 2016 року у гімназії №19 «Межигірська» відбулися конкурсні уроки на звання кращого вчителя початкової школи району. 

Журі відзначило уроки конкурсантів, які були ілюстрацією досвіду роботи педагога, його творчого підходу до використання сучасних інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО 


1 грудня 2016 року пройшов майстер- клас за участю конкурсантів району конкурсу «Вчитель року-2017» у номінації «Початкова школа», які показали володіння інноваційними технологіями, методиками, свої авторскі напрацювання.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО


24.11.2016 в управлінні освіти Подільського району відбулось засідання журі конкурсу «Вчитель року 2017» у номінації «Початкова школа».

vchitel-roku-20172

БІЛЬШЕ ФОТО


Традиційна  виставка творчих робіт учителів трудового навчання в рамках серпневих заходів в ІППО КУ імені Бориса Грінченка

25 серпня 2016 року

Розподіл місць за номінаціями згідно з рішенням журі

Номінація «Висока майстерність виробів»

2 місце – Шкабара Олександр Олексійович, учитель  трудового  навчання  ліцею №100 «Поділ» Подільського району

3 місце – Михайлюченко Олег Євгенійович, учитель трудового навчання гімназії №34 «Либідь» Подільського району

Номінація «Творчий підхід у створенні наочності»

1 місце – Харова Валентина Генадіївна, учитель трудового навчання СЗШ № 6 Подільського району

Номінація «Збереження народних традицій»

2 місце – Ходзицька Ірина Юліївна, учитель трудового навчання  СЗШ № 243 Подільського району