olimp


2017-2018 навчальний рік

 

ІІ (районний) етап

Апеляція по ІІ етапу олімпіади з образотворчого мистецтва відбудеться 16 листопада 2017 о 15.00 в гімназії №107 «Введенська» (Адреса Вул Введенська ,35)

Апеляція по ІІ етапу олімпіади з географії відбудеться 16 листопада 2017 о 15.00 в гімназії №107 «Введенська» (Адреса Вул Введенська ,35)

Апеляція по ІІ етапу олімпіади з української мови та літератури  відбудеться 16 листопада 2017 о 15.00 в СШ №193 (Адреса вул Світлицького. 22)


 

І (шкільний) етап


2016-2017 навчальний рік

ІІІ (міський) етап

ІІ (районний) етап


2015-2016 навчальний рік

Рейтинг ЗНЗ


IV (Всеукраїнський) етап

Наказ МОН України від 03.06.2016 №604 «Про результати проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»

 Переможці ІV-го (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-16 н.р.
ЗНЗ ПІБ учня/учениці (повністю) Клас Місце ПІП вчителя
Економіка 
1 1 ФЛ Руденко  Анна  Володимирівна 11 ІІ Бицюра Юрій Васильович
2 2 ФЛ Гльоза Анастасія Олександрівна 9 ІІІ Бицюра Юрій Васильович
3 3 ФЛ Яловая Анастасія Олександрівна 10 ІІІ Бицюра Юрій Васильович
4 4 ФЛ Кулик Олена Ігорівна 11 Бицюра Юрій Васильович
Українська мова та література
5 1 ФЛ Лавріненко Вікторія Максимівна 10 Падалко Валентина Іванівна
Англійська мова
6 1 100 Мусаєв Емін Ельманович 11 ІІІ Бричковська Наталія Миколаївна
7 2 100 Невмержицька Анастасія Ростиславівна 11 Бричковська Наталія Миколаївна
8 3 93 Бондаренко Анастасія Андріївна 11 Іванченко Лариса Валентинівна
Німецька мова
9 1 100 Вест Валерія Дмитрівна 11 І Гриневич Валентина Михайлівна
Історія
10 1 100 Грицай Андрій Андрійович 11 ІІІ Лоха Людмила Олексіївна
11 2 100 Цурковська Тетяна Вікторівна 11 ІІІ Лоха Людмила Олексіївна
12 3 100 Барабаш Денис Васильович 10   Лоха Людмила Олексіївна
Фізика
13 1 100 Лось Владислав Максимович 9 І Журибіда Тетяна Іванівна
Хімія
14 1 100 Усенко Дмитро Олександрович 9 ІІІ Вест Світлана Олександрівна
15 2 100 Разумков Гліб Олександрович 11 ІІІ Вест Світлана Олександрівна
Трудове навчання
16 1 271 Скіданова Лариса Сергіївна 11 ІІІ Передерій Інна Валеріївна
17 2 243 Юрченко Костянтин Сергійович 11 Чхало Василь Іванович

Наказ МОН України від 11.03.2016 №248 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»

ІІІ (міський) етап
Накази Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році

Підсумки ІІ (районного) етапу
Наказ РУО №02 від 05.01.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу олімпіад, що відбулись та участь команди Подільського району у ІІІ (міському) етапі олімпіад у 2015/16н.р.»
Додаток 1. Учні-переможці ІІ етапу
Додаток 2. Орг.комітет і журі ІІ етапу
Додаток 3. Графік та дислокація ІІІ етапу
Додаток 4. Орг.комітет та журі ІІІ етапу

Зразок оформлення диплома переможця ІІ (районного) етапу олімпіад  →

ІІ (районний) етап
Наказ РУО №224 від 13.10.2015 «Про організацію і проведення ІІ-го (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році.»
Додаток 1. Графік та дислокація
Додаток 2. Склад організаційних комітетів та журі
Додаток 3. Відомість реєстрації членів журі
Додаток 4. Відомість реєстрації керівників команд

Наказ РУО №263 від 16.11.2015 «Про внесення змін до наказу управління освіти від 13.10.2015р.  №224»
Додаток 1. Нова дислокація

Наказ РУО №290 11.12.2015 «Про внесення змін до наказу управління освіти від 13.10.2015р. №224» (зміни в журі)

І (шкільний) етап
Наказ ДОНМС №549 від 15.09.2015 «Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»

Наказ РУО №209 від 17.09.2015 «Про організацію і проведення I-го (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015–2016 н.р.»
Додаток 1. Звіт про І етап
Додаток 2. Заявка на ІІ етап