Предметні фахові комісії Українського центру оцінювання якості освіти встановили правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури. Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО/Українська мова і література/Правильні відповіді».

Предметна фахова комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики. Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО/Математика/Правильні відповіді».

Більше інформації

МОН рекомендує посилити охорону та заходи безпеки в усіх закладах освіти. Відповідний лист був надісланий 22 травня 2018 року, в департаменти, управління освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам закладів середньої, професійної, вищої освіти.

Більше інформації

У місті Одесі закінчився Кубок України зі стрибків на батуті.

Участь у змаганнях приймали сильніші батутисти країни , члени збірної команди України.

Команда  юнаків ДЮСШ № 4 управління освіти Подільського району складі:  Камишана Єгора, Лі Максима, Давиденка Антона, Писаченка Ростислава вибороли друге місце у командних змаганнях.

А команда дівчат у складі: Івченко Анастасії, Рожкової  Катерини, Іванової Анастасії, Бублієнко Катерини завоювала бронзову медаль у командних змаганнях.

Вітаємо срібних та бронзових призерів Кубку України і бажаємо на наступних змаганнях  завоювати «золото»!

Молодці юні подоляни!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Міністерство освіти і науки України підготувало лист-роз’яснення щодо зарахування учнів до 1-х, 5-х та 10-х класів  до спеціалізованих шкіл (класів) з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів), колегіумів (колегіум-інтернатів) державної та комунальної форми власності.

Моя вишиванко, червона калино,

Ти символ Вітчизни з прадавніх віків.

Моя вишиванка – душа України

І зірка яскрава для дочок – синів.

17 травня 2018 року в День Вишиванки, який відзначають в Україні вихованці, педагоги та батьки закладів дошкільної освіти Подільського району долучилися до флешмобу.

В цей день було проведено ряд святкових виховних заходів, спрямованих на виховання патріотичних почуттів маленьких українських громадян.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

17 травня 2018 року в конференц – залі управління освіти відбулась нарада на тему «Забезпечення керівниками закладів освіти вимог чинного законодавства щодо санітарно – епідеміологічного благополуччя та належного  стану приміщень закладів дошкільної освіти під час літнього оздоровлення».

Переглянути далі