З 18 по 20 квітня 2018 року на базі Київського військового ліцею ім. Івана Богуна відбулася Київська міська спартакіада допризовної молоді з військово-спортивного семиборства.

Збірна команда Подільського району зайняла ІІ місце серед 13 команд!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Більше інформації

До Дня Цивільного захисту, в рамках тижня безпеки життєдіяльності та напередодні тижня охорони праці в навчальному закладі педагоги В(З)СШ27 пройшли навчально-тренувальний семінар «Домедична допомога: розпізнати, допомогти, врятувати».

Більше інформації

Навчальний рік на стадії завершення. Для ансамблю ударних інструментів «Віват, Поділ!» під керівництвом Тараса Мельниченка він був яскравим, багатогранним та успішним.

Ансамбль був активним у конкурсах, благодійних концертах та Гала-концертах переможців та лауреатів на важливих заходах м. Києва. Вітаємо неодноразового лауреата багатьох міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів та зичимо подальших успіхів!

На світлинах «свіжі новини» – участь ансамблю 21.04. 2018 у фестивалі «Україна збирає таланти» в універмазі «Україна».

Виконуючи доручення Кабінету Міністрів України від 28.03.2018, доручення Київської міської адміністрації від 10.04.2018 №1287 та лист Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м.Києва від 12.04.2018 №063-3649 «Щодо проведення перевірок дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки.

Переглянути далі

Директора позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 4» Подільського району міста Києва Колумбета Геннадія Леонідовича з нагородженням Грамотою Центрального спортивного клубу Збройних Сил України, за плідну співпрацю по вихованню спортивної молоді, підтримку та розвиток армійського спорту.

Переглянути далі

Учні та батьки школи №63 Подільського району долучилися до благодійної акції «Намисто милосердя» і 10 квітня передали Подільській Районній організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві іграшки, книжки, речі та подарунки для дітей, що живуть в дитячих будинках та малозабезпечених родинах.

11 квітня учні нашої школи привітали малозабезпечених мешканців нашого мікрорайону зі святом Великодня, завітавши  до них з  Пасхальними гостинцями.